Inšpirácie, Rady a nápady, Recepty, Rôzne, Zdravie

Cesnakový sirup – 10 x silnejší ako penicilín

Urobte si cesnakový sirup, ktorý je 10x silnejšií ako penicilín a je dobrý aj proti mnohým chorobám, vrátane rakoviny
Určite by ste tento cesnakový sirup mali vyskúšať!

Je mimoriadne zdravý, úplne prírodný sirup, ktorý môže poskytnúť mnoho zdravotných výhod pre vás a všeobecne pre vaše zdravie.

Vyrobiť cesnakový sirup je ľahké a jednoduché, a to nielen kvôli dostupnosti ingrediencií, ktoré sú tiež lacné, ale predovšetkým kvôli prospešnosti vášmu telu.

Budete potrebovať tieto ingrediencie: jablčný ocot, cesnak a med. Všetky tieto 3 zložky majú silné zdravotné benefity a keď  ich rozmixujete, ich účinky sa ešte zvýšia.

Tu je dôvod, prečo by ste mali piť tento cesnakový sirup:
tento super zdravý cesnakový sirup upevní váš imunitný systém, pomôže znížiť hladinu krvného tlaku a znižuje hladinu LDL (zlého) cholesterolu. Môžeme tiež povedať, že pomocou tohto sirupu sa môžete zbaviť častého nachladnutia a infekcií, tiež je užitočný proti artritíde, dne a bolesti kĺbov.

Suroviny

8 olúpaných,  roztlačených alebo rozmixovaných  strúčikov cesnaku
200 ml jablčného octu
200 ml medu

Postup

Najprv je potrebné mixovať cesnak alebo môžete použiť prelisovaný cesnak. Potom pridajte med a jablčný ocot a zmes ešte asi na 15 sekúnd mixujte na vysokých otáčkach. Túto zmes prelejte do pohára a uložte aspoň na dobu 5 dní do chladničky. Každý deň túto zmes premiešajte. A po 5 dňoch bude váš cesnakový sirup pripravený.
Pridajte 2 lyžičky tohto cesnakového sirupu do pohára vody a vypite túto zmes najlepšie na lačno v dopoludňajších hodinách. Mali by ste vedieť, že tento sirup je extrémne silný a nemali by ste ho konzumovať priamo bez rozriedenia vodou .. Vždy ho teda zmiešajte v pohári s vodou a nie nalačno.

Cesnak: Je jednou z najzdravších potravín na svete. Má silné antibakteriálne a antivírusové vlastnosti. Cesnak vám pomôže upevniť váš imunitný systém, cesnak je jedným z najsilnejších prírodných antibiotík. Mali by ste konzumovať cesnak každý deň, pretože je plný zdravých živín a tým vám poskytuje mnoho zdravotných výhod.

Med: Je zdravou prísadou, ktorá má antibakteriálne účinky, antivírusové a antipliesňové. Tiež sa používa na zmiernenie chronického kašľa. · Jablčný ocot: Je plný mnohých zlúčenín, ktoré sú veľmi užitočné a prospešné pri prevencii rakoviny a kŕčov v dolných končatinách. Táto zložka tiež obsahuje veľké množstvo kyseliny citrónovej, ktorá vám pomôže rozpustiť obličkové kamene.

You Might Also Like