Zdravie

Máte problém s cholesterolom a upchatými cievami? Tento jednoduchý recept Vám pomôže pri očiste.

Cievy postupom času, strácajú pevnosť a pružnosť, na ich stenách sa objavia aterosklerotické pláty, vďaka ktorým začínajú bolesti hlavy, začnete trpieť vysokým krvným tlakom. Aterosklerotické pláty sú tiež častou príčinou infarktu a mozgovej mŕtvice.

Tradičná medicína má mnoho nástrojov pre čistenie ciev a toto je recept, ktorý je najúčinnejší.
Liek, ktorý odporúčame skladá sa z cesnaku a citrónu – prírodných ingrediencií.Cesnak znižuje hladinu cholesterolu v krvi, a citrón pomáha cievam sa zotaviť.

Suroviny

6 citrónov
30 strúčikov cesnaku
1 liter vody

Postup

Poriadne umyjeme citróny a cesnak očistíme. Dáme do mlynčeka na mäso alebo pomixujeme v mixéri. Výslednú hmotu nalejeme do hrnca, pridáme vodu a dáme na oheň.
Privedieme do varu a ihneď odstránime . Po vychladnutí nalejeme do vhodného skladovacej nádoby a uchovávame v chladničke.

Nápoj by mali byť konzumovaný 3 týždne. Piť denne 50 ml tohto prostriedku. Urobíme si prestávku na týždeň a opakujte 21-dňový priebeh liečby.Túto procedúru môžeme opakovať 2x ročne.

Výhoda tohto nápoja je neoceniteľná. Zlepší krvný obeh, posilní imunitný systém, a dokonca aj zabráni vzniku nádorových buniek. Je tiež prostriedkom na zlepšenie fungovania vnútorných orgánov: obličiek a pečene.

Rovnako ako u všetkých liekov, môžu nastať aj kontraindikácie . Ľudia , ktorí trpia žalúdočnými a dvanástnikovými vredami, tehotné alebo dojčiace ženy, osoby trpiace epilepsiou alebo sú alergickí na niektorú zo zložiek by to nemali užívať.

Zdroj/https://sovkusom.ru/kak-ochistit-sosudy/

You Might Also Like